Stamtafel Hoger Bereik 10 mei 2022
In Nederland hebben veel mensen boven de 18 jaar moeite met lezen, schrijven, rekenen en/of digitale vaardigheden. Om hen verder te helpen bieden de bibliotheken allerlei cursussen aan. Maar de stap naar die cursussen blijkt lastig te zijn. Want wie zijn deze mensen eigenlijk? Waar vinden we ze en werven we ze?
We zijn erg benieuwd naar jullie ervaringen en ideeën. Dus meld je aan!
Doelgroep
We nodigen in het bijzonder specialisten/ aandachtsfunctionarissen basisvaardigheden, marketing & communicatie, programmamakers en taalhuiscoordinatoren uit. Vanzelfsprekend zijn ook andere collega's en samenwerkingspartners van harte welkom.
Programma
- Inloop vanaf 9:30 uur.
- Start programma 10:00 uur.
- KLASSE! is de methode voor het vinden, benaderen en werven van laaggeletterde NT1'ers.
Marian Janssen-De Goede van Zet een punt introduceert hierbij 4 doelgroepen met hun leerwensen en het belangrijkste: een bijpassende wervingsstrategie!
-
Margriet Roost, coördinator Programmering activiteiten & Basisvaardigheden van Bibliocenter, vertelt over de ervaringen met het benaderen van NT1-ers voor de camouflagecursussen.
Bibliocenter biedt de volgende cursussen aan: verkopen via Internet, omgaan met je Smartphone, maak je eigen kleding, veilig daten via Internet, voor hetzelfde geld. -
We presenteren de Cubiss camouflagecursus Slim en voordelig door de supermarkt.
-
We gaan samen in een werksessie aan de slag met het bedenken van nieuwe camouflagecursussen en met de wervingstrategie voor de doelgroepen van KLASSE!.
-
Napraten met lunch van 12:00-12:45 uur.
Stamtafels 2022
Kijk voor alle geplande Stamtafels op onze website.
Meer informatie
Meld je aan via onderstaand formulier.
Heb je nu al vragen of goede tips? Neem contact op met Ivette Sprooten.