Stamtafel Hoger Bereik - 26 oktober 2023
In Nederland hebben veel mensen boven de 18 jaar moeite met lezen, schrijven, rekenen en/of digitale vaardigheden. Om hen verder te helpen bieden de bibliotheken allerlei cursussen aan. Maar de stap naar die cursussen blijkt lastig te zijn. Want wie zijn deze mensen eigenlijk? Waar vinden we ze en werven we ze?
We zijn erg benieuwd naar jullie ervaringen en ideeën. Dus meld je aan!
Doelgroep
We nodigen in het bijzonder specialisten/ aandachtsfunctionarissen basisvaardigheden, marketing & communicatie, programmamakers en taalhuiscoördinatoren uit. Vanzelfsprekend zijn ook andere collega's en samenwerkingspartners van harte welkom.
Programma
Maartje Böke van Leer Zelf Online komt vertellen over Steffie. Wie zijn de mensen achter Steffie? Hoe probeert Steffie de wereld een stukje begrijpelijker te maken? En ze legt uit hoe Steffie door de bieb ingezet zou kunnen worden.
Verder besteden we tijdens deze stamtafel aandacht aan:
- Financiën & gecijferdheid
- Gezondheid
- Het bereiken van de doelgroep
Stamtafels 2023
Kijk voor alle geplande Stamtafels op onze website.
Aanmelden
Aanmelden kan via onderstaand formulier.
Heb je nu al vragen of goede tips? Neem contact op met Ivette Sprooten.