Eigen website voor Read2Me!

De voorleeswedstrijd voor brugklassers

Read2Me!, de voorleeswedstrijd voor brugklassers, heeft sinds kort een eigen website. Kijk op www.read2mevoorleeswedstrijd.nl voor meer informatie over de wedstrijd voor scholen, PSO’s en bibliotheken. Ook kun je op de website regelmatig leuke nieuwtjes over Read2Me! vinden.

Read2Me! is bedoeld voor leerlingen van alle schooltypen. De wedstrijd wordt in vier rondes georganiseerd; als eerste wordt er een schoolkampioen uitgekozen, als tweede volgt er een lokale ronde in de bibliotheek. In de derde ronde strijden alle bibliotheekwinnaars provinciaal tegen elkaar en de winnaar daarvan mag de eer van de provincie verdedigen in de spetterende landelijke finale.

Read2Me! wordt ondersteund door Kunst van Lezen en is in de afgelopen jaren in het hele land enthousiast ontvangen door leerlingen, docenten en bibliotheken.
Marijke Trienekens, Adviseur Educatie bij Cubiss, heeft de website verzorgd en coördineert ook de landelijke en Brabantse uitrol van Read2Me!, een initiatief dat ooit bij Bibliotheek VANnU is begonnen.