Peuters krijgen een digitale camera en dan kan het feest beginnen! Het project Kiek! gaat over mediawijsheid. Peuters leren hoe ze zelf foto’s maken, ze kijken naar foto’s en worden zich bewust dat een foto een representatie is van de werkelijkheid.
Cultuureducatie voor peuters van twee tot vier jaar? Dat kan! Kleintje Cultuur laat de allerkleinsten kennismaken met erfgoed, media, kunst en cultuur. Vier verschillende projecten maken onderdeel uit van het cultuurmenu van Kleintje Cultuur.
Literatuureducatie voor peuters, dat is Klink-klank. In dit project wordt het klankbewustzijn van peuters met behulp van poëzie en liedjes van Toon Hermans gestimuleerd.
“Sporen uit het verleden die in het heden betekenis hebben.” Dat verstaan wij onder erfgoed en hier gaat het project Wat een schat! over. Ook peuters kunt u kennis laten maken met erfgoed.